Scrollbar (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: yes
bg: да

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Settings
bg: Настройки

en: no
bg: не

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
