Scrollbar (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: no
bo: མིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
