Scrollbar (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: yes
ca: sí

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Configuration
ca: Configuració

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls
