Scrollbar (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: yes
el: ναι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: no
el: όχι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
