Scrollbar (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: yes
fr: oui

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Settings
fr: Paramètres

en: no
fr: non

en: Not installed
fr: Non installé

en: before
fr: avant

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: General options
fr: Options générales

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé
