Scrollbar (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: yes
hi: हां

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: no
hi: नहीं

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: split
hi: बंटना
