Scrollbar (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: yes
hy: այո

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
