Scrollbar (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: yes
jv: ya

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: no
jv: ora

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
