Scrollbar (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
