Scrollbar (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: yes
lv: jā

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: no
lv: nē

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: before
lv: pirms

en: after
lv: pēc

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: General options
lv: Vispārējās iespējas
