Scrollbar (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: no
mn: үгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
