Scrollbar (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: yes
ne: हो

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: no
ne: हैन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
