Scrollbar (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: yes
nl: ja

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Settings
nl: Instellingen

en: no
nl: nee

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: before
nl: vantevoren

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: General options
nl: Algemene instellingen

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
