Scrollbar (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: yes
ps: هو

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Settings
ps: امستنې

en: no
ps: نه

en: Configuration
ps: سازول

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
