Scrollbar (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: no
ar: لا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول
