Scrollbar (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: yes
et: jah

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Settings
et: Seaded

en: no
et: ei

en: Configuration
et: Seadistus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist
