Scrollbar (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: yes
it: sì

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Settings
it: Impostazioni

en: Configuration
it: Configurazione

en: Not installed
it: Non installato

en: false
it: falso

en: true
it: vero

en: Installed
it: Installato

en: About
it: Informazioni
