Scrollbar (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: yes
pl: tak

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: no
pl: nie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie
