Scrollbar (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: no
ug: ياق

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
