Scrollbar (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: yes
vi: có

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Settings
vi: Thiết lập

en: no
vi: không

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: before
vi: trước

en: after
vi: sau

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: General options
vi: Tùy chọn chung
