ScrollReveal JS (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Top
te: పైన

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
