ScrollReveal JS (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (49 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Container
es: Contenedor

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Top
es: Superior

en: Updated
es: Actualizado

en: Bottom
es: Inferior

en: Always
es: Siempre

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Comment
es: Comentario

en: Filter
es: Filtro

en: Linear
es: Lineal

en: Scale
es: Escala

en: Mobile
es: Móvil

en: Cleanup
es: Limpieza

en: Not installed
es: No instalado

en: Duration
es: Duración

en: Delay
es: Retraso

en: Attach method
es: Método adjunto

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Once
es: Una vez

en: Installed
es: Instalado

en: Duplicate
es: Duplicado

en: Interval
es: Intervalo

en: Distance
es: Distancia

en: Rebuild
es: Reconstruir

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Target
es: Destino

en: Opacity
es: Opacidad

en: Debug mode
es: Mode de depuración

en: Minimized
es: Minimizado

en: Origin
es: Origen

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Rotate
es: Girar

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Save and go to list
es: Guardar e ir a la lista
