ScrollReveal JS (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Top
km: កំពូល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Bottom
km: បាត

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Rotate
km: បង្វិល

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
