SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Download
de: Herunterladen

en: Advanced
de: Erweitert

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Output format
de: Ausgabeformat
