SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Advanced
hr: Napredno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran
