SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Download
it: Scarica

en: Advanced
it: Avanzate

en: Not installed
it: Non installato

en: Installed
it: Installato

en: Output format
it: Formato di output
