SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Download
ru: Скачать

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Output format
ru: Формат вывода
