SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Download
sv: Ladda ned

en: Advanced
sv: Utökad

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Output format
sv: Utmatningsformat
