SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Download
hu: Letölt

en: Advanced
hu: Haladó

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Output format
hu: Kimenet formája
