SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Download
fr: Téléchargement

en: Advanced
fr: Avancé

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Output format
fr: Format de sortie
