SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Download
tr: İndir

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Output format
tr: Çıkış biçimi
