SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག
