SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Download
sk: Prevziať

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Output format
sk: Výstupný formát
