SCSS Compiler (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta
