SCSS Compiler (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Download
el: Λήψη

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Output format
el: Μορφή εξόδου
