SCSS Compiler (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Download
uk: Завантаження

en: Advanced
uk: Розширені

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Output format
uk: Вихідний формат
