SCSS Compiler (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Advanced
jv: Mahir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
