SCSS Compiler (8.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Download
fa: دانلود

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی
