SCSS Compiler (8.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Download
nl: Downloaden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Output format
nl: Weergaveformaat
