Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings
