Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Custom
fi: Oma

en: Mode
fi: Tila

en: Both
fi: Molemmat

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: No content types available.
fi: Yhtään sisältötyyppiä ei ole saatavilla.

en: Text only
fi: Vain teksti

en: Icon only
fi: Vain kuvake
