Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Both
he: שנייהם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים
