Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Both
ka: ორივე
