Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Mode
kk: күй

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.
