Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
