Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
