Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Add custom breadcrumb
ru: Добавить правило для навигационной линейки

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Custom
ru: Собственная

en: Mode
ru: Режим

en: Both
ru: Оба

en: Link (optional)
ru: Ссылка (опционально)

en: Content Type
ru: Тип материала

en: No content types available.
ru: Типы материалов не определены.

en: Text only
ru: Только текст

en: Icon only
ru: Только иконка

en: Breadcrumb Settings
ru: Настройки строки навигации
