Breadcrumb Pro (1.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Add custom breadcrumb
uk: Додати правило для навігаційної лінійки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Custom
uk: Власний

en: Mode
uk: Режим

en: Both
uk: Все

en: Link (optional)
uk: Посилання (необов'язково)

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: Breadcrumb Settings
uk: Налаштування рядка навігації

en: Display Mode
uk: Режим показу

en: Browse available tokens
uk: Оглянути доступні замінники
