Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Both
az: Hər ikisi
