Breadcrumb Pro (1.0.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Mode
be: Лад

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: No content types available.
be: Няма даступных тыпаў змесціва
